طراح سایت
طراحی انواع وب سایت فروشگاهی ، شرکتی ، پرتال ، خبری ، دایرکتوری و... و انواع اپلیکیشن اندروید و ios همچنین طراحی و پخش تیزر و مالتی مدیا از شبکه های داخلی و بین المللی

بازاریابی شبکه های اجتماعی

مدیریت و بهینه سازی وب سایت وردپرسی

ایجاد وب سایت فروشگاهی همراه با اپلیکیشن اندروید

بهبود سئو گوگل

راه اندازی سیستم فروش آنلاین خدمات

همین اکنون با ما تماس بگیرید.
ایران - اصفهان - خیابان امام خمینی (ره) - بلوار بهارستان

+989211186595

info@ttshahr.ir

مشاوره کاملا رایگان :)

09211186595

ایران-اصفهان-امام خمینی-بهارستان غربی

پرش

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی رابو مارکت

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی رابو مارکت
فروشگاهی, ورد پرس, ووکامرس

فروشگاه اینترنتی رابو یک همه چیز تمام

فروشگاه اینترنتی رابو در سال ۹۵ توسط تیم طراحی سایت توسعه تجارت ، طراحی و پیاده سازی شد . این وب سایت بر اساس سیستم مدیریت محتوای وردپرس و طراحی گردید . از امکانات این وب سایت میتوان به قابلیت های مقایسه محصول ، درگاه پرداخت ، قابلیت های انتخاب قیمت های سفارشی و… و در زمینه سئو میتوان به سئوی محصولات و سئوی لوکال و سئوی پایه در پنل وب مستر گوگل اشاره کرد . شرکت رابو به مدیریت آقایان منتظری فرد و پیشه به صورت عمده محصولات و قطعات مختلف کامپیوتر را در سطح اصفهان توزیع میکند . از امکانات دیگری که برای این وب سایت در نظر گرفته شده امکان اضافه کردن محصول توسط مشتری و قیمت گذاری متفاوت برای خریدار عمده و مشتری ساده اشاره کرد .

سطح کاربری این وب سایت در چند مرحله قابل تعریف است و هر مرحله دسترسی های خاص خود را دارد. از تکنولوژی هایی در این وب سایت مورد استفاده قرار گرفته میتوان به php , html , css3, bootstrap , java , و… اشاره کرد.

آدرس این وب سایت : rabomarket.ir

Date