طراح سایت
طراحی انواع وب سایت فروشگاهی ، شرکتی ، پرتال ، خبری ، دایرکتوری و... و انواع اپلیکیشن اندروید و ios همچنین طراحی و پخش تیزر و مالتی مدیا از شبکه های داخلی و بین المللی

بازاریابی شبکه های اجتماعی

مدیریت و بهینه سازی وب سایت وردپرسی

ایجاد وب سایت فروشگاهی همراه با اپلیکیشن اندروید

بهبود سئو گوگل

راه اندازی سیستم فروش آنلاین خدمات

همین اکنون با ما تماس بگیرید.
ایران - اصفهان - خیابان امام خمینی (ره) - بلوار بهارستان

+989211186595

info@ttshahr.ir

مشاوره کاملا رایگان :)

09211186595

ایران-اصفهان-امام خمینی-بهارستان غربی

پرش

روش های جدید طراحی سایت در سال ۲۰۱۷

طراحی سایت

روش های جدید طراحی سایت در سال ۲۰۱۷

۵ روند مهم طراحی سایت که در سال ۲۰۱۷ ظهور می کنند

برای طراحان وب ، قرار گرفتن در بالاترین نقطه پیشرفت تکنولوژی ، کاری نسبتا غیر ممکن است زیرا روزانه روند های جدیدی در طراحی سایت معرفی می شوند. اما نکته ای که همیشه باید در نظر داشت این است که وب سایت شما باید کاربر پسند و متناسب با تمام دستگاه ها باشد. در این مقاله از شرکت طراحی سایت توسعه تجارت شهر قصد داریم ۵ نمونه از روندهای طراحی سایت که در سال ۲۰۱۷۷ بسیار حائز اهمیت خواهد بود را برای شما شرح دهیم.

۱٫       طراحی سایت رسپانسیو

در جامعه امروزی که استفاده از موبایل بسیار رایج شده است، طراحی سایت واکنش گرا الزامی و ضروری است. بسیاری از کاربران برای سرچ از گوشی تلفن همراه خود استفاده می کنند. این امر موجب می شود که در صورت عدم سازگاری طراحی سایت با گوشی های هوشمند، بسیاری از کاربران و مشتریان خود را از دست بدهید. به طور مختصر در تعریف طراحی سایت رسپانسیو می توان چنین گفت: ” طراحی سایت واکنش گرا نوعی از طراحی سایت است که موجب می شود تا سایت در صفحه نمایش های مختلف به درستی نمایش داده شود.”

5 روش جدید در طراحی سایت در سال 2017

۲٫       طراحی نیمه تخت (Semi-Flat Design)

این نوع طراحی موجب می شود تا عناصر روی یک سطح واحد به نظر برسند. استفاده از طراحی Semi-Flat ، فهم و درک سایت را برای کاربر تسهیل می بخشد. و نتیجه آن ارائه یک تجربه ناوبری بصری در سراسر وب می باشد. طراحی سایت به صورت تخت برای یکسال تا دوسال است که دارای مشکل عدم توانایی در جلب کاربر و ایجاد یک تجربه همه جانبه می باشد. و این به دلیل تخت و بدون سایه بودن کاراکتر ها و تصاویر بود. از این رو برای کاربر پیدا کردن دکمه ناوبر (navigate) برای جستجو در وب سایت کار سخت و دشواری بود. طراحی نیمه تخت بر این چالش غلبه کرده و از این رو استفاده از آن بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است.

۳٫       ترکیب طراحی مینیمالیسم و Micro-interaction

همه اینها در مورد تجربه موبایل در سال ۲۰۱۷ و بعد از آن است. Micro-interaction ها ، در واقع تعامل فعال کاربران است که کنترل ، هدایت ، پاداش و یا تجربه سرگرمی را فراهم می کند. طراحی مینیمالیست به معنی صفحات نا منظم وب است. با ترکیب این دو روند در سال ۲۰۱۷ ، وب سایت ها می توانند برای کاربر تجربه عالی ایجاد کنند.

۴٫       اسکرول پارالاکس و تعامل

حرکت بخش های مختلف یک وب سایت با سرعت متفاوت (اسکرول پارالاکس) امر جدیدی نیست اما تنها کسانی که می دانند از این روند چگونه در طراحی سایت خود استفاده کنند، می توانند در جلب کاربر موفق شوند.

۵٫       استفاده قوی تر از تایپوگرافی

یکی از جدیدترین و پایدارترین روند ها، ترکیب فونت ها در یک صفحه است. در سال ۲۰۱۷ یک از روندهای موثر در طراحی وب سایت ، استفاده از تایپوگرافی های جذاب و کاربر پسند در سایت است.

زندگی نامه من: ...

بدون دیدگاه

یک نظر قرار دهید